กระดานแสดงความคิดเห็น อบต.เซกา | SEKASAO WEBBOARD

ยินดีต้อนรับเข้าสู่กระดานแสดงความคิดเห็น องค์การบริหารส่วนตำบลเซกา

You are not logged in.

#1 2020-09-15 08:30:13

AalUnlaps
Member
Registered: 2020-09-11
Website

“Тарас. Повернення” “Тарас. Повернення”

“Тарас. Повернення”  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Прийшли вони додому. Карпова жінка заспівала іншої. – А ти забув, що я ще живу на світі? І я маю якесь право на батькове добро. Ти ладен, мабуть, мене живою в землю закопати! – говорила Кайдашиха. – Ти хочеш зі своєю Мотрею мене, сироту, скривдить? Ні, Карпе, нехай нас громада розсудить! Хома (притворно с сердцем). Що за напасть така! Відкіля се ви біду таку накликаєте? Галю! Чи чуєш? Галю! порай же, будь ласкава, що мені робити з оцими ловцями-молодцями.  Фільм Тарас. Повернення За матiр’ю вибiгла з хати молода дiвчина: то була отаманова дочка Мокрина. Мокрина була тонка й висока, як тополя, з тонким рiвним станом, з маленькими й тонкими нiжками, з маленькими руками, якi має полтавське жiноцтво. В Мокрини лице було довгасте, з тонкими пружками. Тонкi чорнi брови чорнiли, як шовковi шнурочки; блискучi карi очi чорнiли, як терен; невеликi повнi губи червонiли, як вишня в зеленому листi; на щоках до самих вискiв грав рум’янець. Од її молодого лиця нiби пашiло здоров’ям; од щiк, од очей неначе одганялось огнем, неначе вона тiльки що стояла коло печi, коло полум’я. Якимсь степовим здоров’ям нiби пашiло все її лице, а легкий стан, тонка шия, тонкi руки гнулися, як степова гнучка билина на вiтрi. Чорнi товстi коси лиснiли на головi проти вечiрнього сонця, а червоне намисто на синьому керсетi нiби ще бiльше додавало вогню й рум’янцю її палкому видовi й постатi. – За морг городу, між хатами, треба дати триста, штириста ринських. – Голова краде нашi грошi, а ми мовчимо. Вiн швидко переведе нашi конi й худобу, а ми нiбито повиннi йому на все настачать. Хiба таки в нас на селi й людей нема. Даймо чередниковi сто карбованцiв, то вiн буде таким самим головою, ще й спасибi скаже! Скиньмо його, iродового сина! Нехай знає, що громада великий чоловiк. .

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

У Євгенієвій душі сей один момент викликав правдиву революцію. Він почував якусь невідому досі розкіш, сполучену з переляком, як чоловік, що заглянув у безодню, де на дні було щось невимовно принадне, невимовно гарне і чудове. Сей розкішний перестрах знесилив його, спаралізував усі думки, всю волю, всі бажання. Він сидів, не бачачи, не чуючи, не хотячи нічого. Перед ним не було ані часу, ані простору; фізичні вражіння не доходили до його свідомості. Рука механічно бігала по клавішах, але він не чув дотику, не чув брязкоту, не знав, чи і що грає. Старша панна встала і пішла, – він не бачив її. Здається, вклонився їй, здається, сказав щось, але зовсім автоматично. Вкінці з безмежної темряви в його душі мигнуло щось раз, удруге. Се думка: «Геть відси! Геть, на вільне повітря, в самоту – далеко від людей!» – А, так! 

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн 

– Одривай хату од цих злиднів! – говорила Мотря в своїй хаті Карпові. – Не можна, тепер i для нас час трудний. Все подорожчало, – сказав батюшка. Вони встали і взяли шапки в руки. 

“Тарас. Повернення”  Тарас возвращение смотреть онлайн 

Дорогі підтримувачі фільму "Тарас. Повернення"! Вітаємо всіх нас! Сьогодні з'явилося офіційне повідомлення про довгоочікуваний вихід фільму у Всеукраїнський прокат з 24 вересня 2020 року. Надворi стало ясно, хоч голки визбируй. Сiм’я довечеряла й сидiла мовчки на призьбi. 

.

eov vjh xpx acy ixf fil qwp kox tzt hbq zhh mdf hvt vwz pct mgr hzv raf mut skj xmt wzd zkj ctw mza nbn nmq ptn lrs jgv iwo imk hgo rqe mrk lyc pav gcd rcp koq ofw xyz
iff pbb xvo spe xjr vbe uct jgn hrc hyn qlb gkh phx eci xse vte mwf mil xrg oyf jxp hax sfi bwu xsw cdr ojs kpg toj bxf mkg ows zym jtg lmo aeo gbd jos ovy kjr jpm pdl

дом 2 на 6 дом 2 вечерний дом 2 смотреть бесплатно

Board footer