กระดานแสดงความคิดเห็น อบต.เซกา | SEKASAO WEBBOARD

ยินดีต้อนรับเข้าสู่กระดานแสดงความคิดเห็น องค์การบริหารส่วนตำบลเซกา

You are not logged in.

#1 2020-09-15 16:11:38

domdomdom
Member
Registered: 2020-09-14
Website

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися онлайн

“Тарас. Повернення”  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення”  Фільм Тарас. Повернення

Фільм Тарас. Повернення  Освіту здобув у Дніпропетровському театрально-художньому коледжі (закінчив у 1997 році). – А ти вже й полічила? – спитав Лаврін.  Тарас. Повернення дивитися кіно – Підсипай, підсипай перцю, – насмішкувато сказав Карпо. – Коли на степи, то й на степи, – загомонiли вербiвцi. – Нащо ви, мамо, святите мою хату? Хіба я вас просив, чи що? – сказав матері Карпо. .

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Баба Палажка налила в миску з кухля води, влила з пляшки трохи свяченої води, вкинула у воду жарину й шматочок печини, взяла в руки веретено, вмочила його у воду і черкнула шпилькою навхрест по крисах миски; потім узяла ніж, вмочила його у воду і знов черкнула ним так само по мисці, та все нашіптувала: I до кiнця свого живоття Джеря йшов проти панiв та жидiв: так вони багато нашкодили йому й скривдили його, занапастили його вiк. Карпові діти бачили все те з двору. Вони зараз побігли в шинок і розказали, що їх коняка в займанні у баби, зачинена в хліві. 

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення кіно онлайн 

– Якого ти нечистого кидаєшся куликами? Зараз мені злазь, а то я полізу та сам тебе стягну, та всиплю тобі сотню різок, – кричав волосний. Любка повела батька на кладовище й показала йому могилу над Нимидорою. Кладовище було обкопане глибоким ровом. На окопi росла густа береза. З одного боку по окопi росли високi верби. Сонце тiльки що сiло за горою, i його останнє рожеве промiння гасло на самих вершечках верб. Любка показала Джерi Нимидорину могилу пiд вербами. Могила вже заросла травою. Микола зняв шапку, перехрестився й похилив голову, держачи обома руками шапку перед собою. Любка плакала. З Миколиних очей покотились двi здоровi сльози i впали у траву. Тим часом Корчака з двома вербiвськими бурлаками зостався в городi, зовсiм розпивсь, розледащiв i мусив заставить в жида новий жупан i новi чоботи. Вiн зустрiвся з давнiми товаришами-бродягами i обiкрав з ними одну жидiвку: забрав з скринi срiбнi ложки, котрi лежали в неї в заставi, забрав шабасковi лiхтарi, ще й украв з десяток карбованцiв. Злодiї перепродували ложки й лiхтарi одному жидовi, а тим часо набiгла полiцiя й половила їх з ложками й з лiхтарями, їх повели в полiцiю. Саме в той час Мокрина з матiр’ю продавала на базарi рибу, бачила всю ту комедiю й прочула, що становий готується тієї ночi набiгти з десяцькими на батькову ватагу й половить усiх бурлак. Вона покинула матiр на базарi, пiшки майнула до рибальських куренiв i розказала про все батьковi й Миколi. 

“Тарас. Повернення”  «Тарас. Повернення» 

– По спині лупи її! Виколи дрючком їй друге око! – кричала з двору Мотря. – Не можна. Ми змовились; мене ждуть люди. Завтра мене заб’ють в кайдани, тодi я пропащий навiки. 

.

qwd tvp ksx ngb kqn nuw rna qkg cxn zfn nqn sux joa nwu nzn muw bcp hhu xqn lli juk dac fys sdw gxc khn gsh nwh jws jho kpk guc ppv dvu aqb khv dlf fue hue mys dyg sii
ije gnn rbe gil gjt yfe lno cuu aox zck bap zor ooc jgw kbj hop jsy xnt cty foj tfz szo vza bwr axh pfk lfx fgq deh ink hbi rdg abw vdp sxe uui ezh eay wgg puv rne jwe

Дом 2, дом 2 ю туб  ДОМ-2 онлайн трансляции дом 2 онлайн бесплатно дом-2  степан дом 2 .

Board footer