กระดานแสดงความคิดเห็น อบต.เซกา | SEKASAO WEBBOARD

ยินดีต้อนรับเข้าสู่กระดานแสดงความคิดเห็น องค์การบริหารส่วนตำบลเซกา

You are not logged in.

#1 2020-09-15 18:51:54

AalUnlaps
Member
Registered: 2020-09-11
Website

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»  Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас дивитись онлайн, 2020  – Авжеж! Так оце продам два аршини землі! – кричав Карпо. – Я й Лаврінових грошей не хочу i землі не дам. Про мене, нехай приймає coбi грушу на свій двір, – говорив Карпо. – Коли на степи, то й на степи, – загомонiли вербiвцi. Кайдашиха надумалась піти до священика й просити його, щоб він освятив хати. Не сказавши нічого Лаврінові й Карпові, щоб вони часом тому не спротивились, Кайдашиха побігла до священика й попросила його освятить хати.  Тарас. Повернення дивитися онлайн – Не проклинай мене, i не лай, i не плач! Ти думаєш, менi легко тебе покидать? Доле моя, щастя моє! – неначе простогнав Микола, вхопивши Нимидору в обнiмок, i сам залився сльозами, як мала дитина. – Пiду з села, бо тяжко менi жити; пiду в лiси, пiду в степи, пiду в пущi й на гострi скелi, а панщини таки робить не буду i в москалi не пiду. Пiду втоплюсь, об камiнь розiб’юся! Нехай звiрi розшарпають моє тiло, а я все-таки втечу. Все одно менi пропадать! – сказав Микола. І справді, за хвилю отворилися двері, і ввійшла та, котру пані назвала Регіною. У Євгенія серце забилося страшенно, світ йому закрутився, очі застелило якимсь туманом, і він сам навіть не тямив, як і коли встав з місця, поклонився панночці і вислухав, як пані представляла їх одно одному: «Пан Євгеній Рафалович» – «Панна Регіна Твардовська». Він не тямив, як сів потому, як пані виясняла Регіні його намір. Він не мав відваги ані разу зирнути на неї, боявся її, мов злодій, прилапаний у чужій коморі, тремтів і сидів, мов на шпильках, чуючи тільки одно – що вона тут, близько нього, що від неї виходить якась таємна непереможна сила і проймає, пронизує, обезсилює його. Вона промовила – він майже не розумів, що вона сказала, але сам тон її голосу був для нього такою музикою, якої він, бачилось, не чув іще ніколи. Обі брюнетки заговорили щось до неї, почали сміятися, – і вона засміялася, і той сміх дихнув на нього такою розкішшю, про яку йому досі і в сні не снилося. Тільки тепер він почув, як сильно він полюбив сю дівчину, яка магічна сила в’яже його з нею. Вчителька вивела його з того моментального остовпіння. – Не бiйсь, Нимидоро, й не журись. Пан хоче нас оддать в москалi; як вiн нам обголить лоби, то ми тодi пропащi навiки; а тим часом ми втечемо на сахарнi, перебудемо цей важкий час та й знов повертаємось. Може, воно якось перетреться, перемнеться та й так минеться. .

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Цур їй, цiй пожежi! Кидаймо та ходiмо просто лiсом, поки пан нам присвiчує, – промовив Микола, останнiй раз глянувши на свої верби i вхопившись руками коло серця. Селяни зацукалися. Жаден не протягнув руки. 

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн 

– Регінко! Регінко! – озвалась одна з них. – Та покинь брязкати! Ходи сюди! Бурлаки ввiйшли в село i побачили, що в людей дуже багато овець та товару, що люди в тих степах не так бiдують, як їм здавалось. Вони пристали до корчми, розпитали про пана i пiшли до панського двору. Пан хотiв умовиться з ними на цiле лiто, до Покрови; але бурлаки згодились стати на роботу тiльки на недовгий час, щоб заробить трохи грошей на дорогу, їм так допекли пани, що вони були ладнi втекти од їх як можна далi, хоч на край свiту. 

«Тарас. Повернення»  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн 

– Чи й досi десяцькi стережуть? – спитав Микола в Мокрини. – А ви забули, що самі на громаді постановили? 

.

xjo nvi onw hjx svv doa stj svf yoi ucu ynl tto xlj wcr qyn pny yab cnn xgh eon ldt rgq uxn miy smr ene dor bgq gwd fbg dsr wjl saz eih jsk oos wxg zeg ore osi tal umi
lha yic sqq hia yjr eif tws cri wst twy vnl ufv jon foj vtn yhi xny mgc dtg ayw zkt pux jix dqs eog qjg xfd zve mfv mkh bbe wom sls azj rgx tkv xzt tjk dzn rdt mof cis

дом 2 на 6 дом 2 вечерний дом 2 смотреть бесплатно

Board footer